اینجا، جیغ از جفنگیات ، خزعبلات ، تفکرات خود می نویسد!

خداوندا

خداوندا !

اگر روزی بشر گردی

ز حال ما با خبر گردی

پشیمان می شوی از قصه خلقت

از این بودن

از این بدعت

خداوندا

تو می دانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است

چه رنجی می کشد آن کس که انسان است و

از احساس سرشار است . 

                     دکتر شریعتی 

 

پاورقی : 

۱- امروز داشتم به کلمه ها فکر میگردم. ناخودآگاه یهچیز اومد تو ذهنم. دارم بهش فکر میکنم که اونو به کی نسبت بدم :  

((کپسول گه))


نسخه قابل چاپ | تاریخ: 31 شهریور 1387 ساعت:17:11 | نویسنده:عزلت

۱۹رمضان

از خدا یک کمی وقت خواست
وای ای داد بیداد

دیدی آخر خدا مهلتش داد

 

*


آمد و توی

قلبت قدم زد
هر کجا پا گذاشت
تکه ای از جهنم رقم زد
 

 

*


او قسم خورد و گفت
آبروی تو را می برد
توی بازار دنیا
مفت

قلب تو را می خرد  

 

*


آمد دور روح تو پیچید
بعد با قیچی تیز نامریی اش
پیش از آنکه بفهمی
بالهای تو را چید 

*


آمد و با خودش
کیسه ای سنگ داشت
توی یک چشم بر هم زدن
جای

قلبت
قلوه سنگی گذاشت
قلوه سنگی به اسم غرور
بعد از آن ریخت پرهای نور
وشدی کم کم از آسمان دور دور
 

 

*
برد شیطان دلت را کجا، کو؟
قلب تو آن کلید خدا ، کو؟

 

*


ای عزیز خداوند
پیش از آنکه درآسمان را ببندند
پیش از آنکه بمانی
توی این راههای به این دور و دیری
کاش برخیزی و با دلیری
قلب خود را از او پس بگیری.

ته نوشت:

۱. شاعرش سرکار خانوم عرفان نظر اهاری هستن.

۲. هر کی دستی به دعا داره تو این شبا منو فراموش نکنه.

 


نسخه قابل چاپ | تاریخ: 30 شهریور 1387 ساعت:00:44 | نویسنده:جیغ

من گشنمه

ساعت نزدیک دو بود اومدم خونه، از گشنگی شکممو داشتم می کشیدم به قالی، مستقیم رفتم آشپزخونه و واسه خودم غذا کشیدم و اومدم تو اتاقم که بخورم، دیدم آبجیم داره نگام می کنه، گفتم جانم؟ گفت من نخوردم صبر کردم تا تو بیای، گفتم خو ایرادی نداره برو واسه خودت غذا بکش بیار اینجا با هم بخوریم، گفت که نه بیا تو آشپزخونه گفتم نه! می خوام اینجا دراز بکشم و بخورم خیلی خسته ام. گفت اوکی... داشت می رفت طرف اشپزخونه داد زدم آب و ماست و سبزی هم یادت نره، با یه گفتن امری دیگه باشه رفت. صداش از آشپزخونه اومد که گفت ته دیگ مونده ها نمی خوای، خب اینم می آُوردی می خوردیش و .....  . اومدو نشستیم به غذا خوردن غذای من تموم شد نگاه آبجیم کردمو گفتم دیگه نداریم؟به بشقاب خودش اشاره کرد که بیا اینم بخور گفتم نه! و آخرین لیوان آبم رو هم خوردم و پا شدم از سبزی هم فقط تره ش مونده بود. بعد 3-4 دقیقه صداش در اومد گفت خب شیشه ابم می خوردی نگاه کردم فقط چند قطره ته ش  بود
خب به من چه که گشنمه و وقتی میشینم پای غذا هیچی دیگه حالیم نمیشه.ته نوشت:
1. من از غریبه ننالم که هر چه با من کرد، آشنا کرد.
2. گُه خوردم، غلط کردم که این بارم باز اعتماد کردم می خواستم بگم به خودم ثابت کنم که همه جا خوبو بد داره ولی باور کنین که هر کسی خوب باشه استان فارسیا به هیچ عنوان خوب نیستن از جلو لبخندو قربون صدقه از پشت خنجر، نه مردش نه زنش من که بخوبش بر نخوردم تا االان دوسال دارم باهاشون زندگی می کنم. برای خودم متاسفم.
3.گذشته قشنگه, به شرطی که همون جا بمونه و به اینده کشیده نشه
4. از پسرا پست تر، دخترا هستن، می فروشنت خیلی آسون.

نسخه قابل چاپ | تاریخ: 29 شهریور 1387 ساعت:22:52 | نویسنده:جیغ

خر تو خر

عجب خر تو خری بوده اینجا و ما خبر نداشتیم . جیغ خانوم شما هم عاشق سینه چاک داشتین و رو نکرده بودین؟ بابا به ما هم خبر میدادین میومدیم . به هر حال بدخواه مد خواه داشتی رو ما حساب کن.


نسخه قابل چاپ | تاریخ: 29 شهریور 1387 ساعت:14:42 | نویسنده:عزلت

بد خاطر 2

گفته بودم بهت که خوب فکر کن تا بهترینهارو بنویسی!!!!!!! اما حیف و صد افسوس که ایام بهت خیلی سخت گذشته و بد باهات تا کرده که به جای جواب فحش به دهنت می یاد (اینم از کمی فرهنگته !!!!!!)
1-(از خود تو هزار تا چیز سر هم می کنن    با قافیه چرت خیالشونو کم می کنن)
نوشته های هیچ شخصی رو به نفع خودت ویرایش نکن و تا تا اونجایی که یادم می یاد برات نوشته بودم فامیله مجرد ندارم.پس همه چیزهایی که درباره فامیله اناثمون نوشتی به پشم.
2- حال کردم با این که دست خودت رو رو کردی و تمام جوابیت کار خودته نه یه عاشقه سینه چاک.متنت رو هر کسی بخونه حتی آدمهای کودن هم می فهمن.پس میشه نتیجه گرفت که داری از تنهایی و بی همدمی و بی بستری رنج شدید می کشی .بهتره به یه روانپزشک مراجعه کنی و اگر از بی بستری رنج میبری میتونی سوار اولین ماشینی بشی که تو خیابون برات بوق می زنه چون اونا کاری به این ندارن که چه کسی سوار ماشینشون بشه (خشکل یا زشت)و فقط دنبال خالی کردن غریزه جنسیشون هستن میتونی هر جور که خواستی باهاشون باشی.
3- یه عاشق سینه چاک به یه نفرکه بهش توهین کرده هیچ وقت نمیگه "دوست گلم"، در ضمن اگر من دوست عاشقت هستم بنابراین می شه گفت که اونم یه .... هست .
4-یادم دادم که در برابر چیزی که بیانگر حقیقت نیست عصبانی نشم و وقتی که .... نیستم چرا عصبانی بشم.
5-"با پائین آوردنه کسه دیگه میرسی به عرش   جوابتو نمی دم تا بیای به زیر فرش"
به خانوادت توهین نمی کنم چون همه انسان هستیم و انسانیت شایسته توهین و فحاشی نیست پس خانوادت ( پدرت ،مادرت ، خواهرت،.....)دارای اهمیت انسان بودن هستن و شایسته احترام.این تو هستی که انسانیت رو به زیر سؤال بردی؟؟؟؟؟ خودتو اصلاحت کن!!!!!!!!!!!!!
6- یه عاشق هیچ وقت جلوی عشقش (اونم یه عشق الهی و تو رابطه پاکشون)نمیگه که تابحال زیاد عاشق شده چون عدم ثبات حرفش و کردارشو تو عشق نشون میده و علاوه بر این ، این نکته رو هم ثابت می کنه که توی عشق بهش نمیشه اطمینان کرد(جواب نکته اولت)
7-ما شهریها به روستائیها احترام خاصی داریم چون باید تو زمینهای بایر و زیر آفتاب به کشاورزی مشغول باشن و ما به رسم پادشاه پادشاهان (کوروش کبیر ) به اونا احترام میزاریم و اگر هم حرفی از دهن یکیشون بیرون اومد که بوی چاه فاضلاب رو داد به پای کمی فرهنگ و شعورش می زاریم(جواب نکته دومت)"که حالاحالاحالاحالاها نمیفهمی حرفمو"
8- اگه نمیگی که عشقت یه عشقه تاریخی هست پس چرا چوبشو به سرت میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو بفهم که آدما همیشه چوبه کسی رو به سرشون می زنن که براشون ارزش زندگی کردن داشته باشه البته اینطور عاشقی فقط از روی بولهوسی هست و قضاوتش رو میزارم دست خودت که بدونی بولهوسی کاره چه گروه از جانداران روی زمین هست(جوابه نکته سومت)
9-آدمی که شبها خواب نمیره و روزهم استراحت نمیکنه دچاره آشفتگی ذهنی می شه و چرتو پرت زیاد میگه حرفهاتو می زارم پای بیخوابیت و هزیونهایی که آدمای روانپریش میگن شاید خودت روزی برسه که بفهمی از روی عقل صحبت کنی . شاید اینم درست باشه که روستائیها میتونن پول دار باشن ولی اگر پولدار بودن که تو ده زندگی نمیکردن و رنجو شفقت آفتاب و کار رو نمی کشیدن.
10-بزار حالیت کنم که وب باز یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی که در طول روز قربونه هزاران نفر میشته برای از دست ندادنشون و هزاران نفر برای بتور زدنش قربونش میرن و کسیکه براحتی برای از دست ندادنه چندتا خواننده قربونشون میره شایسته دوست داشتن نیست.(جوابه نکته پنجمت)
11-اون خواننده گفته که اگر میخونه واسه دفاع از کارش هست و اینکه حرفی تو دلش داره.سعی کن ترانه رو خوب گوش بدی تا جای ابهامی برات پیش نیاد.


"حقیقت روشنه خودتو به اون راه نزن             روشنترت میکنم پس بمون جا نزن"
12- انسانها بدلیل قوه شعور و عقلی که دارن میتونن همه چیزهای دورو برشون رو بفهمن و نفهمیدن کاره جانداران دیگه بجز انسان هست (وقتی خودت بخودت میگی که نمیفهمی ...................)"توهم آدم نیستی ،یه آشغال بودی"
اگه معشوقت یه دافه پس باهم تو یه پارتی آشنا شدین که روستائیها رو تو پارتی راه نمی دن و میشته گفت که "شتر در خواب بیند پنبه دانه    گهی لپ لپ خوردگه دانه دانه"(بازم نتیجه می گیریم که دروغ میگی عاشق داری!!! )

"کجاهاشو دیدی؟تازه اول کاره"
در ضمن معشوقه نیاز به زدن مخ نداره و جنگو جدال بین نرها بخاطره یه ماده فقط بین حیوونا اتفاق می افته.
عاشق و معشوق برای همدیگه نفس میکشن و برای هم می میرن و هیچوقت یه معشوق رو نمی خواد از دست پسر(اونم چندتا)بدزدی و تو کوله باره خودت بزاریش.
"عسق از سه حرف تسکیل شده     عین و شین و قاف اینجوری تعبیر شده   علاقه شدیده قلبی معنیش شده    دوست داشتن با عشق درگیر شده "
نوشتم تا برات روشن بشته که عشق چی هست؟و اونی رو که از دست چندتا پسر میدزدن دخترای خیابونی هستن که دنباله یه سقف می گردن که شب رو سر کنن و فرقی براشون نداره که چه بلایی به سرشون میارن.
13-دیدی که تو هم احمق هستی ؟
آخه کدوم آدمه سالمی میره عاشقه یه مانکن بشه که فقط بتونه از پشته ویترین مغازه ها اونو نگاه بندازه و حتی جوابه سلامشو نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
14- می خوای بفهمی که کی احمقه  همین متن رو بدونه دستکاری یزار تا ببینم خواننده های وبت به من میگن احمق یا به کسی که تو خیالش یه عاشق برای خودش ساخته مثل مجنون ولی در اصل داره از بی همدمی رنج می بره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
15-اصلا نمی خواد این متن رو تائید کنی بزار تا همه اون پی امت رو بخونن و فکر کنن که تو برنده شدی و دیگه من نتونستم بهت جواب بدم ولی جان مادرت خودت قاضی باش یکم فکر کن ببین کدوم آدم عاقلی میاد تو رؤیاهاش یه عاشق برای خودش میسازه و اون عاشق رؤیائیش رو به رخ همه می کشه؟
16-فقط می خواستم بهت ثابت کنم که دروغ می گی و دروغگو من نمی گم سگ هست ولی دشمن خودش در مرحله اول هست پس برای زندگی بهتر سعی کن حداقل با خودت رو راست باشی و به خودت دروغ نگی..
17-خوب فکر کن ببین دلیله اینکه اینطور به سادگی د روغ می گی و بسختی روی دروغت می مونی چی هست .گذشته هاتو مرور کن.
18-جوابش رو به خودت بگو چون خودت بیشتر بهش نیاز داری و میتونی برای خودت حلش کنی.
19-این آخرین باری بود که به وبلاگ یه دختره پرخاشگر ،تنها ،غم زده ،ماتم زده و روانپریش سر می زنم.
20-"اینه فرق ما توی اجتماع"
بی فرهنگها همیشه جوابه حقیقت رو با توهین و فحش می دن.
21- من مثل تو نیستم که فحش بدم در عوض برات آرزوی رسیدن روزی رو دارم که به عشقی که تو رؤیاهات داری برسی و از اون عشق حقیقیت با سربلندی بنویسی.
22-"بدرده کاره رپ نمی خوری اینو بفهم"
آهنگه رپ به آهنگی می گن که یجورایی مثل خلال دندون میمونه تا بتونی حرفهایی که تو دلت زیادی کرده رو تراش بدی و بریزیشون بیرون و بدرد کاره فضا رفتن نمی خورن. u2 ریتم آهنگهای پارتی رو داره نه عدله ای که بتونی باهاش خلافه امری رو ثابت کنی بدرده کسی می خوره که حداقل بتونه 10دقیقه بدون وقفه برقصه که فکر نمی کنم حتی بتونی رو پاشنه یه پات دور خودت به چرخ هم بزنی و از اینکه یه وب باز هستی بهت نمیاد که رپر باشی.در ضمن هر آهنگ رپ فقط برای اون جامعه می سازنش نه جوامع دیگه آخه ایرانی به ظاهر متعصب تو حتی معنی چهار تا کلمه از حرفهاشون رو نمی فهمی بعد می ری گوش می دی؟( حالا احمق کی هست؟)
23-فضا رفتن با یه آهنگ !!!!!!!!!!!! بعیده
آهنگ یه سوت شیشه نیست که باهاش فاز بگیری یا یه قرض  X با یه شیشیه ویسکی که فضا بری(خودت بگو حالا ابله کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
24-"تا مارو میبینی می گی فاز غم می دی     چقدر شبیه رادانی توی علی سنتوری"
تو حتی نمی تونی چند خط تکست بنویسی چکارت به وادی رپ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهتره بری از آهنگهای تتلو،فلاکت گوش بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سبک کاره شما یه ریتم 8/6 داره و بدرده رقصه باباکرم می خورید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
آخه آدم روستائی که تو دهاتشون بهترین سازی که دیده تنها قابلمه خونشون هست چکارش به رپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
25-"اگه تو طول روز از توی ذهنت رد شی            شاید بتونی دوبیت تکست بنویسی و از چی ؟"
فکر کردی تو صفحه اول وبت چندتا فحش بنویسی کلاس کارت رو میبره بالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه فقط فرهنگ ، ادب و شخصیت خودتو نشون دادی و همین که خواننده هات فهمیدن که چه آدمی هستی برای ما کافیه و بهترین جواب برای نوشته هات!
آخر نوشت:
1- لک تر درسته یکم فکر کن تا منظورشو از اون کلمه بفهمی.
2-منتظر جواب بهتری ازت بودم ( حداقل از روی عقل نه شعور نرم)
3-حقیقت همیشه تلخ بوده و تو این دوره به هر کس که حقیقت رو گفتی فورا فحش میده.
4-"من حرفام راست هست و میکنم دفاع از کارم"
5-"یکم حرفهامو مزه کن شعور نرم"
6-اما اونایی که نوشتی همه حرفه ، تو عمل یجوری زرته ، زرته تو خالی و پوچه ، توئی تنها اینا پوچه
7-اینقدر جراتش رو داشته باش که حرف خودت رو از زبون دیگران ننویسی؟
8-کسانی که از روشن شدن حقیقت می ترسن ، به فحش و ناسزا رو میارن.
9-هیچ عاشقی به حرفهای دیگران کاری نداره و براش فرقی نداره که بهش چی میگن چون فقط دلش به خنده محبوبش خوشه .
10-به زندگیت نگاه بنداز ببین تا حالا چندتا پسر بهت محل دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//اطلا دوست پسر داشتی ؟ یا اگر داشتی هیچکدوم شده که یه بار بهت بگه دوست دارم ؟؟؟؟یا یه بار بهت بگه "گلم ، عزیزم و ......"
بجز اونایی که تو خیابون جلوت ترمز کردن که اونم از رو قصد و غرض بوده نه دوست داشتن..............
شاید هم اونقدر زشت باشی که هیچکی بهت محل نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهتره بری خودتو تو آینه یه نگاه بندازی ببینی چه مشکلی داری که حتی به پسر هم بهت محل نمی زاره یا شاید اونقدر چرت هستی که کسی تحویلت نمی گیره و باهات نمیمونه؟
11-همون اندازه کافیت باشه که یه دهاتی عاشقته کسی که تو دهشون فقط یه دکتر هست برای همه جانداران موجود تو اون ده اونم یه بچه شهری همشون رو طبابت میکنه....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
12-روزگار کاری نکن که تارو مارت بکنم  که فقط با دوتا خط پیشه همه بی اعتبارت بکنم
13-اینارو نوشتم فقط بخاطر اینکه بفهمی و با تمام وجودت بدونی که کی بازنده اصلی هست و حقیقت چیه؟
14-خودت بخون و تو مغز و دفتر خاطراتت به یادگار داشته باش چون دیگه هیچوقت به وبت سر نمی زنم...
سالم و پیروز باشی در پناهه خانواده محترمت
بدخاطرجوابش:بدون شرح

 

 

 

پاورقی(از طرف عاشقم) : والا حقیقتش وقتی عشقم (جیغ) گفت بیا یکی که ظاهرا اهل کل کل داره باهات تریپ میاد با خودم گفتم ای ول بلاخره یه سرگرمی پیدا کردیم تو این غربت.... اما حیف من هرچی فکر کردم دیدم در اون حدی نیستی جوابتو بدم. همون یه بار هم که جواب دادم بچگی کردم.اگه جیغ خان بهم نگفته بود که کی هستی حتما فکر میکردم که دارم با یه نوجوون ۱۳ یا ۱۴ ساله کل میندازم. اما وقتی فرمودند که شما تقریبا ۲۵ سالتونه اون موقع از خودم خجالت کشیدم که چطور حاضر شدم با شما که اصلا ۲ تا جمله درست درمون نمی تونی بگی دهن به دهن بشم. پسر خوب خیلی داغونی. دیشب وقتی به لطف ایرانسل مجانی داشتیم به نوشته هات میخندیدیم به جیغ گفتم که اونقدر داغ کردی و آمپر چسبودنی که حتی حاضر نشدی یخورده فکر کنی و حداقل ۲ تا جمله بگی که خودتو تبرئه کنی یا حداقل بتونی دهن ما رو یه جورایی صاف کنی و گل بگیری. اما من در عجبم شما که ادعای وب بازی تون میشه آخه چرا نمی تونی ۲ تا جمله با معنی بگی؟ من جای جواب به شما دوست خوبم سعی میکنم قضاوت رو واگذار کنم به خواننده محترم وبلاگ.ضمنا عزیزم شما که با خانوم من چت میکنی و ازش میپرسی که نوشته کار کیه؟ عقلت نمی رسه شاید سر کارت گذاشته باشه؟قربون شکل ماه و اون گوش های درازت برم. من هستم .واقعا هم وجود دارم اگه هم واقعا جرات دیدن منو داری میتونی شماره تماس من رو از جیغ بگیری .متاسفم واسه خودم که با شمایی که هنوز چیزی در مورد موسیقی,وب بازی,کل کل ,ادب و فرهنگ,عاشقی و خیلی چیزای دیگه نمی دونی هم صحبت شدم. از جیغ هم گلایه دارم که سطح خودشو پایین آورد با هم صحبتی با این آقا که ظاهرا مختوم النسل هم هستند. 

اما از اونجایی که کلا عادت دارم با جمع بخندم به جیغ پیشنهاد کردم که حتما کامنت شما رو تو وبلاگ بزاره تا بقیه رهگذران وبلاگ هم بیان و یخورده بخندند به شما.راستی از ماهشهر چه خبر ؟ هوا خوبه؟


نسخه قابل چاپ | تاریخ: 29 شهریور 1387 ساعت:06:05 | نویسنده:جیغ

ویار

  • مث زنای ویار دار هر لحظه هوس یه چیز می کنم
  • خودمم شک کردم که آیا .....
  • مامان که حوصله اش سر رفت از بس منو تو یخچال دیده


ته نوشت:

۱. این شکم بی هنر پیچ پیچ صبر ندارد که بسازد به هیچ

۲. دارم میرم بیرون شام کباب ترکی بخورم، بدجور هوس کردمنسخه قابل چاپ | تاریخ: 27 شهریور 1387 ساعت:20:39 | نویسنده:جیغ

تست فیلتر سه گانه!

تست فیلتر سه گانه!

در یونان باستان ، سقراط تا حد زیادی به دانشمندی اشتهار داشت. روزی یکی از آشنایان فیلسوف بزرگ به دیدارش آمد و گفت : می دانی  درباره دوستت  چه شنیده ام ؟
سقراط جواب داد : یک دقیقه صبر کن ، قبل از اینکه چیزی بگویی می خواهم امتحان کوچکی را بگذرانی که به آن تست فیلتر سه گانه می گویند.
آشنا پرسید: فیلتر سه گانه ؟
سقراط ادامه داد: قبل از اینکه با من درباره دوستم صحبت کنی، شاید بد نباشد که چند لحظه صبر کنی و چیزهایی را که می خواهی بگویی فیلتر کنی . به همین خاطر به این امتحان، تست فیلتر سه گانه می گویم.
 اولین فیلتر، حقیقت است. تو کاملا مطمئنی مطالبی که می خواهی به من بگویی حقیقت دارد؟ مرد گفت : نه، درحقیقت من همین الان درباره اش شنیدم و... 
سقراط گفت : بسیار خوب، پس تو واقعا نمی دانی که حقیقت دارد یا خیر.
حالا دومین فیلتر را امتحان می کنیم، دومین فیلتر نیکی است. چیزی که می خواهی راجع به دوست من بگویی، مطلب خوبی است؟
مرد جواب داد: نه، کاملا برعکس ... .
سقراط ادامه داد: خُب، پس تو می خواهی به من راجع به او چیز بدی بگویی اما دقیقا از درستی آن مطمئن نیستی. هنوز باید امتحان را ادامه دهی چون هنوز یک فیلتر باقی مانده: فیلتر فایده. مطلبی که می خواهی راجع به دوستم به من بگویی، فایده ای برای من دارد؟ مرد جواب داد: نه، نه واقعاً.
سقراط نتیجه گیری کرد : اگر چیزی که می خواهی به من بگویی نه حقیقت است نه خوبی دارد و نه فایده ای دارد، پس چرا اصلاً بگویی ؟؟؟ 

 

پاورقی :  

اینو نوشتم واسه بعضیا !!!


نسخه قابل چاپ | تاریخ: 26 شهریور 1387 ساعت:22:25 | نویسنده:عزلت
  1    2    3  >>